Téma Turów projednají hejtman i starostové také na semináři v Senátu, diskuze poběží online

23.09.2019 15:15

Negativní vlivy záměru pokračování těžby ložiska hnědého uhlí v dolu Turów projedná hejtman Martin Půta také na půdě Senátu. Seminář mohou zájemci sledovat online na www.senat.cz.

Ve čtvrtek 26. září se ve Frýdlantském salonku Valdštejnského paláce v Praze uskuteční seminář, na kterém hejtman, zástupci ministerstva životního prostředí a starostové dotčených obcí mohou předložit svá stanoviska k dalšímu postupu vedoucímu ke zmírnění dopadů těžby na obyvatele a životní prostředí v Libereckém kraji.