Tisková konference u příležitosti výjezdního zasedání Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj

05.05.2015 16:09

U příležitosti výjezdního zasedání Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj se ve čtvrtek 7. května koná mimořádná tisková konference. Uskuteční se od 9:00 hodin v sídle Libereckého kraje, U Jezu v Liberci, zasedací místnost hejtmana ve 3. patře (č. 313). Zúčastní se jí místopředseda výboru Václav Horáček a hejtman LK Martin Půta.

Poslanci Parlamentu České republiky se během svého jednání v Libereckém kraji, které se koná ve dnech 5. – 7. května, setkají s představiteli Libereckého kraje, prohlédnou si Ještěd a okolí, hovořit budou se zástupci Sdružení obcí Libereckého kraje (SOLK) a se zástupci Euroregionu Nisa.

Na programu výjezdního zasedání je také diskuze o vládním návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 248/2000 Sb., o podpoře regionálního rozvoje, ve znění pozdějších předpisů a některé další zákony.