Detail aktuality

V Liberci zvolí Babičku roku 2021 Libereckého kraje

02.09.2021 11:42

Krajské kolo soutěže Babička roku 2021 se v polovině září uskuteční v Liberci. V zábavné talentové soutěži změří síly dámy starší šedesáti let z celého Libereckého kraje. Pořadatelem je Krajská rada seniorů Libereckého kraje, záštitu nad talentovou soutěží převzal hejtman Martin Půta.

Soutěžící se veřejnosti představí ve třech základních disciplínách. Čeká je rozhovor s moderátorem, kde budou mít za úkol pohovořit o svém kraji nebo o městě či obci v níž žijí. Šikovnost prokážou ve volných disciplínách, kde si mohou zvolit například zpěv, tanec, přednes, ukázat své kuchařské či pletařské dovednosti a další. Závěrem se dámy projdou na přehlídkovém mole v modelech, v nichž se cítí nejlépe. Vítězka krajského kola se zúčastní celorepublikového kola 2021 na Výstavišti Flora Olomouc.

Fandit soutěžícím v krajském kole klání Babička roku 2021 můžou diváci v úterý 14. září od 14 hodin v Kulturním a společenském centru Lidových sadů v Liberci, v Experimentálním studiu. Vstupné je zdarma.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login