V libereckých Lidových sadech se v sobotu poběží závod RunTour

17.07.2015 15:00

Liberec i letos patří mezi osm měst, kde se běží závod RunTour. Sportovní akce pro děti i dospělé startuje tuto sobotu 18. července na Sukově náměstí. Mezi nadšené běžce se na start pětikilometrové trati postaví i hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Děti poběží závod dlouhý 500 nebo 1000 m a pro dospělé jsou připraveny trasy 5 a 10 km. Běžecký RunTour nově nabídne i kategorii pro smíšené dvojice.

Z každého startovného již tradičně putuje 50 Kč na charitativní účely. Účastníci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program a na účast známých osobností. Trasy závodu jsou na webu www.run-tour.cz.

Start jednotlivých závodů:

Děti – 500 m                          14:30