Vítězi 15. ročníku Malevil Cupu jsou Jaroslav Kulhavý a Irena Berková

23.06.2014 16:47

Mezinárodní cyklistický závod horských kol MTB Marathon Malevil Cup se jel v sobotu 21. června 2014 na trasách dlouhých 100, 65 a 40 km, které vedly na území České republiky a sousedního Saska. Vítězi 15. ročníku se stali Jaroslav Kulhavý a Irena Berková.

Start závodu, nad nímž převzal záštitu hejtman Libereckého kraje Martin Půta, byl tradičně na náměstí v Jablonném v Podještědí od 8:30 do 10:30 hodin podle jednotlivých kategorií. Cíl pak na Ranči Malevil v Heřmanicích v Podještědí.

Mezi více než 1.500 účastníky se představili také hejtman LK Martin Půta a statutární náměstkyně pro zdravotnictví, tělovýchovu a sport Zuzana Kocumová (CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM). Ta v ženské kategorii na 40 km, stejně jako v loňském roce, suverénně zvítězila.

Výsledky:
A trasa 100 km – muži: